InterContinental Semiramis Kahire, bulunan bu 5 yıldızlı otel, sadece 5 dakika Mısır Müzesi'ne yürüyerek ve ısıtmalı açık yüzme havuzu ve bünyesindeki Nil Nehri'ne bakan kumarhane ve spor salonu, ayrıca ikamet her alanda resepsiyon saat ve ücretsiz Wi-Fi sağlamaktadır.

Tüm odalarda çalışma masası ve ücretsiz kablolu internet varken, zevkle geniş balkonlar ve Nil Nehri veya şehir bazı özellik manzarasına sahip Semiramis dekore edilmiştir ve televizyon konukların rahatlığı için odada uydu kanallı mevcut düz ekran TV yanı sıra sıcak ve soğuk içecekler olduğunu edilir.

Büyükelçi Kulübü geç akşama kadar kokteyller ve diğer içecekler sunarken profesyonel göbek sunan İtalyan ve Tay mutfağı ve Lübnan mutfağı arasında InterContinental restoranlarda sunulan Çeşitli mutfak, kulüp Haroon Rashid gece dans gösterileri dansçılar.

InterContinental Semiramis Cairo, Kahire şehrinin tüm bölgelerine ulaşım bağlantıları sağlayan Sadat Metro İstasyonu'na sadece 500 metre mesafede, Giza ve Kahire Uluslararası Havaalanı'na Piramitleri 25 km uzaklıktadır ikamet edilen yerden olduğunu.

Garden City gece hayatı, eğlence ve müzelerde ilgilenen seyahat edenler için mükemmel bir seçimdir.

Aşk çiftler iki kişilik bir gezi için özel konum, Qamoh 9.

Sizinle aynı dili konuşuyoruz!